הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
aesthetics D | הסרת שיער לנשים | הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער לנשים

הסרת שיער לנשים
הסרת שיער לנשים הינה פיתוח גאוני המאפשר לנשים להישאר חלקות ולהפטר משיער המיותר בגופן. יותר ויותר נשים מודעות ליתרונות הרבים של הסרת השיער וניגשות למכונים קוסמטיים שונים על מנת להסיר את השיער המיותר בגופן. בעבר הלא רחוק, הסרת שיער לצמיתות היה נחשב לעשירים בלבד, מה שבשנים האחרונות נעשה לבר השגה לנשים וגברים כאחד.

למה הסרת שיער כדאית?

גם בעבר הרחוק שיער מיותר נחשב למטריד ולא אסתטי לנשים רבות,  אך לא מצאו פתרון אידיאלי להרחקתו לצמיתות. היו שיטות שונות להרחקת השיער אך הן היו לזמן מוגבל ולא לצמיתות כמו:
  • הסרת שיער בשעווה – היא הייתה פופולארית בעבר נשים היו ניגשות לקוסמטיקאיות אשר היו חממות את השעווה, ומורחות אותה על העור ובעזרת ניירות היו מסירות את השיער המיותר. שיטה זו כואבת ויעילה לטווח קצר, אשר במהלכה יש צורך להאריך את השיער בכדי לגשת לטיפול נוסף.
  • גילוח- שיטח הגילוח היא פעולה קלה וזמינה, אך יעילה לטווח קצר במיוחד ולאחר יום – יומיים צומחות שיערות זיפיות נוקשות ולא נעימות למגע.
  • הסרת שיער על ידי משחות – צמיחת השיער הוא יותר איטי מגילוח אך, החיסרון הבולט בה  - שלא ניתן להשתמש בה בכל אזור בגוף, מכיוון שהיא עלולה לגרום לגירוי בעור ומעבר לכך שהיא יעילה לטווח זמן קצר הדורש טיפולים קבועים והיא אינה מסירה את השיער לצמיתות.
עם כל הכבוד לשיטות אלו, הגיע הזמן לשכוח משעווה וממריטת השיער, ולהתקדם להסרת שיער לצמיתות באמצעות לייזר וליהנות מגוף חלק- על ידי טכנולוגית הלייזר, ההולכת ומשתכללת מידי שנה, על ידי מכשור מתקדם ללא כאב וללא פשרות.

טיפולי לייזר להסרת שיער – איך זה עובד?

קרן הלייזר נוצרת מריכוז של אנרגיה, שהיא קרן לייזר המפיק חום רב הממית את השערה מהשורש ובדרך זו היא מחלישה את זקיקי השערה וגורמת לשיערה הצומחת במקומה להיום שערה חלשה ודקיקה הנושרת מעצמה. לאחר תקופה מסוימת מעלימה כליל את השערה השורש והמטופל נשאר עם גוף חלק ללא שיער מיותר.
למי מתאים השרת השיער
הסרת שיער לנשים מתאימה לכל אחת בעלת שיער מיותר, ואף לגברים המעוניינים להסיר או לדלל את השיער באזורים שונים בגוף. ישנם סוגים רבים ושיטות שונות של הסרת שיער לצמיתות, אשר אינם מתאימים לאנשים בעלי סוגים שונים של גווני עור או גווני שיער. לכן, טרם בחירת הטיפול יש להתייעץ עם צוות המכון או החברה, או לקרוא מידע נוסף ברשת על סוגי הטיפולים המתאימים לגוון עורכם, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

משך הטיפולים

טיפולי הסרת שיער לרוב מסתכמים בכמה טיפולים, תלוי לפי סוג הטיפול או החלקים בעור. הסרת שיער בלייזר היא השיטה הבטוחה ביותר ונעשית במספר פגישות, המתבצעות במרווחי זמן שונים. צמיחת השיער היא מחזורית, כאשר שערה חלשת ונושרת, צומחת במקומה שערה אחרת, לכן, בכדי להשיג את התוצאות האפקטיביות ביותר, יש לחזור על הטיפולים כמה פעמים שנדרש (בהתאם לסוג הטיפול). בטיפולי לייזר, תוכלו כבר לראות שינויים ואת דלילות השערה כבר בטיפולים הראשונים.
aesthetics- D תוכלו למצוא - מכשיר בית CyNOSURE העולמית – הוא הדור הבא של הסרת שיער, הכולל:
  • הסרת שיער ללא כאב.
  • משך טיפולים קצר (בין 4-8)
  • טיפול ללא תופעות לוואי.
  • טיפול יעיל ומאושר על יד משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי – FDA.
  • למכשיר ידית קירור כפול ואין צורך בג'ל וחומר אלחוש.
 
 


 
תפריט דף הבית טלפון