הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
הסרת שיער לגברים, aesthetics - D

הסרת שיער לגברים

הסרת שיער לגברים - aesthetics - D
הסרת שיער כבר לא נחשבת לתחום נשי, יותר ויותר גברים מודעים לאסתטיקה ,לחשיבות גוף חלק, לחשיבות המראה החיצוני שלהם ומשקיעים בלבוש, בפיתוח גוף ושמירה על תזונה ובמראה האסתטי. כיום, גברים רבים משקעים באסתטיקה ובמראה החיצוני על מנת להצליח בקריירה, בספורט ובזוגיות. גברים רבים מורידים שיער בעיקר באזור החזה, הכתפיים, הגב ועוד.

מהו תהליך הסרת השיער אצל גברים?

גברים מודעים יותר כרציונליים בכל מה שקשור לטיפוח. מעט גברים מסירים שיער בשעווה גם בגלל הכאב וגם כי הם יודים כי הוא יצמח שוב. גברים המסירים שיער, צריכים לדעת שהוא מוסר לצמיתות, לא מלווה בכאב בלתי נסבל ושאכן מדובר בהסרת שיער במחיר סביר. במידה ואין את התנאים האלו לרוב, גברים לא יסירו שיער ,מכיוון אין נורמה בחברה שגבר צריך להיות חלק. להבדיל מנשים, שאצלן זו דרך חיים.
איך גברים עושים הסרת שיער?
  • לרוב במכוני קוסמטיקה גדולים – גברים מעדיפים ללכת לטיפולי במכוני קוסמטיקה גדולים, מאשר לפנות לקוסמטיקאיות ולשלם על כל טיפול, הם לרוב לא מרגישים בנוח לגשת לקוסמטיקאית קבועה ובמכונים גדולים, לרוב המטפלים מתחלפים.
  • אזורים גדולים בגוף – גברים חושבים רציונל, הם אומרים לעצמם – נעשה את זה פעם אחת ונסיים, גם מהסיבה שגברים לרוב מורידים שיער האזורים מרוכזים וגדולים, כמו בגב ובחזה.
  • האם היא כואבת? – גברים רבים טוענים שהסרת השיער כואבת, לעומת נשים שטוענות שלא. יכול להיות שהסרת השיער לגברים כואבת יותר המסיבה שהם לא רגילים להסרת שיער לעומת נשים אשר ניסו חוויה דומה לה בשעווה.

למה גברים בוחרים להסיר שיער לצמיתות?

  • מבחינה אסתטית – גברים רבים סובלים משיער פלומתי על הגב והחזה, מה שגורם לירידת הביטחון העצמי ולהזעת יתר במיוחד בחודשי הקיץ החמים. הסרת שיער לגברים משפרת את הדמוי החברתי ואת הנוחות.
  • שיפור יכולות אתלטיות – הסרת שיער משפרת את היכולות האתלטיות בעיקר אצל שחיינים. השיער מאט את קצב השחייה. בנוסף, השיער מחסה את שרירי הגוף ומפריע למתאמנים בפיתוח הגוף בדרך קבע.
  • קעקועים – גברים רבים נוטים לקעקע את עצמם באזורי הגב והחזה, ושיער עלול להסתיר את הקעקועים, מסיבה זאת גברים רבים נוטים להסיר את השיער לצמיתות.
קיימות שיטות שונות להסרת שיער לצמיתות
הסרת שיער לגברים בלייזר

שיטה זו נחשבת ליעילה ביותר בקרב גברים, היא בטוחה ופופולארית יחסית לטיפולים אחרים מהסיבה שהיא זריזה בטיפול על משטחי גוף נרחבים כמו – חזה אצל גברים, רגליים ידיים ועוד. לאחר מספר טיפולים ניתן לראות שינוי משמעתי בדילול השיער בכך שהשיער נהיה רך יותר ולא זיפי וקוצני.
הסרת שיער לגברים ב - IPL
שיטה זו מבוצעת על ידי קרניים פוליכמטיים , בעזרת כמה סוגי קרניים שביניהן קרני אינפרה אדום, הן שורפות את השערה מהשורש. אלומות  האור מפוזרות על שטח הרצוי והוא זה שקובע את גודל השטח המטופל בכל הבזק. היתרונות בשיטה זו שהיא מתאימה לגוון סוגי עור – בהיר, כהה וג'ינג'י ותקופת הטיפולים בה קצרה.
הסרת שיער באינפרה אדום
שיטה זאת היא - תהליך הגורם להמתת שורש השערה, על ידי מחט חשמלית המוחדרת לשורש השערה. כאשר מגיעים לתאי השורש מפעילים זרם חשמלי בעוצמה נמוכה הגורמת להתחממות חוד המחט המשמידה את שורש השערה. 


 
תפריט דף הבית טלפון