הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
הסרת שיער בלייזר - aesthetics D

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר
טיפול בהסרת שיער מצוי בתחום הרפואה האסתטית מזה כעשרים שנה. הסרת שיער בלייזר היא פופולארית ומבוקשת ביותר בכל רחבי העולם. טיפולים אלו מאפשרים להיפטר באופן מוחלט משיערות גוף מיותרות על ידי חשיפה למכשור שונה ההורס את זקיק השערה ומונע ממנו לגדול מחדש. כיום, ישנם סוגים שונים ושיטות שונות להסרת השיער לצמיתות, והוא מאפשר לאנשים רבים ליהנות מגוף חלק ואסתטי.

מהי הסרת שיער בלייזר?

השיטה הנחשבת לבטיחותית ביותר היא – שיטת הסרת שיער בלייזר. טיפול זה בוצע באופן ניסיוני על ידי אדם בשם - לייזר תועד במסצ'וסטס בשנת 1998. שיטה זאת יצאה לשוק באמצע שנות  ה- 90 לאחר קבל אישור מסחרי של – FDA. שיטה זו היא פופולארית ביותר בזכות יעילותה על משטחי גוף נרחבים יחסית כמו – רגלים, ידיים וחזה לגברים. בנוסף היא פופולארית בשל יעילותה הידועה.

הסרת שיער – לא מומלצת בקיץ

הניסיון מוכיח כי תקופת הקיץ מוגבלת לטיפולי לייזר מכיוון, שמטופלים נחשפים לשמש. השמש גורמת לעור העליון שעל גופם להתייבש ולהתכהות. תהליך ההשפעה בטיפולי לייזר זהים למצב החשיפה לשמש, לכן אם מטופלים נחשפים לשמש לפני טיפול הסרת שיער הם מגיעים לטיפול כאשר רקמה עורם כבר מיובשת ושחומה וכשעור זה מקבל מכת חום נוספת מהבזק הלייזר הוא מתקלף. הקילוף עצמו מהווה כוויה ופוגעת בהמשך תהליך הטיפול.
הסרת השיער בתקופת החורף היא אידיאלית יותר בגלל בעיה החשיפה לשמש. בחורף הגוף עטוף בבגדים חמים המכסים את השיער ובגלל שהעור בהיר יותר השערה בולטת יותר וקיים קונטרס המאפשר זיהוי גבוה יותר של השערה.

איך פועלת שיטת הלייזר?

שיטת הסרת שיער בלייזר פעולת על ידי יכולתה של קרן הלייזר להיבלע באופן טבעי בגוונים כהים בעזרת קרן אינפרא אדום מרוכזת. היא מנוצלת בשיטה זו בכדי להינעל על שערות בגוון כהה. כאשר קרן הלייזר נקלטת בשערה, השערה בולטת מעל פני העור היא נשרפת והחום מתפשט בקנה השערה ועד לחלק משורש השערה. עקב כך, שורש השערה נשרף בחלקו הגדול וחלק זה נמנע מלצמוח שוב. חשוב לזכור כי הסרת שיער בלייזר אינה יכולה להסיר מאה אחוז מהשיער והיא מוכרת יותר כשיטה לדילול השיער והופכת אותו לדק יותר ולכמעט ולא נראה.
הכנה לטיפול לייזר
  1. גילוח – יש לגלח יום לפני הטיפול את האזור המטופל. תפקיד הגילוח הינו משמעותי ביותר כאשר מבצעים הסרת שיער בלייזר מהסיבה שאם השערה תהיה ארוכה ותשכב על העור בזמן הטיפול – היא תינעל ועלולה לגרום לכוויה. וכשם שהשערה קצרה יותר – הדרך לשורש תהיה קצרה.
  2. מריחת משחה מאלחשת – הסרת שיער בלייזר גורמת לעיתים נדירות קצת כאב במיוחד בטיפול הראשון. לכן, יש למרוח משחה מאלחשת טרם הטיפול תפקיד המשחה לגרום להרדמת מערכת העצבים באזור המטופל ולהקל על הכאב. יש למרוח את המשחה כשעה לפני הטיפול. מריחת המשחה היא לא חובה, בכל מקרה נו להימנע בשימוש במשחה זו.
  3. להגיע רגועים ונקיים – מומלץ להתקלח טרם ההגעה לטיפול על מנת להגיע רגועים ונקיים, מקלחת טובה פותחת את הנקבוביות ומקלה את תהליך הסרת השיער בנוסף, יש להגיע רגועים ולא להיכנס ללחץ במהלך הטיפול.
 

נשמח  להעניק לכם את השירות הטוב ביותר!
1700-500-350


 
תפריט דף הבית טלפון