הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
הזרקת בוטוקס - רפואה אסתטית D- aesthetics

הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס
בואו נגלה לכם סוד...

וודאי שמעתן את המשפט בעבר- "עוד לא קם אדם שהצליח לעצור את הזמן" ובאותו אופן בדיוק עוד לא קמה האשה אשר הצליחה לעצור את הזדקנות העור ולשמור על מראה של בת 30.
 ובעוד מסביב צועד העולם ומקיף את הדוגמניות, כוכבות הקולנוע והזמרות היפות בעלות העור המושלם, רוצות גם הנשים האחרות להראות צעירות ויפות. בואו נגלה לכם סוד שאתן בטח יודעות- גם הכוכבות היפות ביותר מזריקות בוטוקס ואף מבצעות את הטיפול באופן קבוע.
הטיפול באמצעות הזרקת בוטוקס כולל תהליך של עיצוב ופיסול הפנים. המטרה של הטיפול היא לעצב את הפנים בהתאמה לגילה של המטופלת, כך שפניה יראו טבעיות. במהלך הטיפול יטושטשו קמטי ההבעה, הקמטוטים באזור המצח, הקמטים בין הגבות, צניחת זוויות הפה, אזור הלחיים והשפתיים, כך שהאזורים יראו חיוניים ובריאים יותר מלפני כן. באמצעות הבוטוקס ניתן לאפשר למטופלת (או המטופל) להביע את הרגשות האמיתיים שלהם שכן שינויי הזמן עשויים לגרום להבעות להשתנות והתוצאה היא שהסביבה קולטת הבעות שונות שאינן תואמות לתחושות. באמצעות הבוטוקס ניתן לשתק קבוצות שרירים קטנות ולמנוע מהן להתעוות או להתכווץ בקביעות. בצורה זו ניתן לעצור את היווצרות הקמטים.

קשר בלתי נפרד- המראה החיצוני והתחושה הפנימית

כידוע ישנו קשר בלתי נפרד בין התחושה הפנימית שלנו ובין המראה החיצוני שלנו וכאשר אנו מרגישים טוב יותר עם עצמנו ומצב רוחנו משתפר אנו משדרים לסביבה שיש לנו ביטחון עצמי ושטוב לנו עם עצמנו. התחושה הטובה שתמלא אותך תגרום לך למשוך את הסובבים ובצורה זו תרוויחי פי 2 ותיהני גם ממראה מושך וגם מביטחון עצמי ותחושה פנימית טובה. הגלגל הזה ימשיך לנוע ואת תיהני מכל רגע ותשמחי שביצעת את הטיפול.

פני אל רופא מקצועי ומוסמך בלבד

כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר וכדי להיות מרוצה באמת יהיה עלייך לפנות אל רופא מנוסה. הרופא צריך להתמחות בביצוע טיפולים אסתטיים, בכירורגיה פלסטית ולהכיר את התהליכים אשר חלים בעור. בצורה זו יוכל הרופא המטפל להתאים לכל לקוחה את המראה הטבעי והמרשים ביותר, מראה שיראה כאילו שתמיד נראו פניה באותו אופן ולא עברו שום טיפול.

טיפול בוטוקס- לחזור אחורה בזמן

אם אתן מעוניינות ליהנות מפנים חלקות, נאות ומרשימות ולהראות צעירות מכפי גילכן, אתן מוזמנות להגיע אל מרכז האסתטיקה שלנו. שמו של המרכז הינו- D- aesthetics. במרכז תקבלו טיפול מרופא מוסמך ובעל ניסיון וכל הטיפולים יתבצעו תוך שימוש במכשור חדיש וחומרים איכותיים. באמצעות הזרקת בוטוקס תוכלי ליהנות מהעור עליו חלמת וכל זאת ללא כאבים ובמהירות.
אם יש לך שאלה בנושא, אם את רוצה לקבוע פגישת ייעוץ או לקבוע טיפול, את מוזמנת לצור קשר על ידי מילוי טופס ההתקשרות ונציג מטעם מרכז האסתטיקה יחזור אלייך בהקדם האפשרי. 


 
תפריט דף הבית טלפון